Benvinguts al Repositori Digital de la UPF

Probabilistic maximal covering location-allocation models with constrained waiting time or queue length for congested systems

Mostra el registre parcial de l'element

dc.contributor.author Marianov, Vladimir
dc.contributor.author Serra, Daniel
dc.contributor.other Universitat Pompeu Fabra. Departament d'Economia i Empresa
dc.date.issued 1996-09-01
dc.identifier http://www.econ.upf.edu/ca/recerca/paper.php?id=177
dc.identifier.citation Annals of Operations Research, 111, (2002), pp. 35-50
dc.identifier.uri http://hdl.handle.net/10230/685
dc.language.iso eng
dc.relation.ispartofseries Economics and Business Working Papers Series; 177
dc.rights L'accés als continguts d'aquest document queda condicionat a l'acceptació de les condicions d'ús establertes per la següent llicència Creative Commons
dc.rights.uri http://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/3.0/es/
dc.title Probabilistic maximal covering location-allocation models with constrained waiting time or queue length for congested systems
dc.type info:eu-repo/semantics/workingPaper
dc.date.modified 2016-09-29T02:50:09Z
dc.subject.keyword Statistics, Econometrics and Quantitative Methods
dc.subject.keyword discrete facility location
dc.subject.keyword queuing
dc.subject.keyword emergency services location
dc.rights.accessRights info:eu-repo/semantics/openAccess


Aquest element apareix en la col·lecció o col·leccions següent(s)

Mostra el registre parcial de l'element