Benvinguts al Repositori Digital de la UPF

Improved nonparametric confidence intervals in time series regressions

Mostra el registre parcial de l'element

dc.contributor.author Romano, Joseph P.
dc.contributor.author Wolf, Michael
dc.contributor.other Universitat Pompeu Fabra. Departament d'Economia i Empresa
dc.date.issued 2002-07-01
dc.identifier http://www.econ.upf.edu/ca/recerca/paper.php?id=635
dc.identifier.citation Journal of Nonparametric Statistics, Volume 18, Number 2, February 2006, pp. 199-214
dc.identifier.uri http://hdl.handle.net/10230/1246
dc.language.iso eng
dc.relation.ispartofseries Economics and Business Working Papers Series; 635
dc.rights L'accés als continguts d'aquest document queda condicionat a l'acceptació de les condicions d'ús establertes per la següent llicència Creative Commons
dc.rights.uri http://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/3.0/es/
dc.title Improved nonparametric confidence intervals in time series regressions
dc.type info:eu-repo/semantics/workingPaper
dc.date.modified 2016-09-29T02:50:20Z
dc.subject.keyword Statistics, Econometrics and Quantitative Methods
dc.subject.keyword bootstrap
dc.subject.keyword confidence intervals
dc.subject.keyword studentization
dc.subject.keyword time series regressions
dc.subject.keyword prewhitening
dc.rights.accessRights info:eu-repo/semantics/openAccess


Aquest element apareix en la col·lecció o col·leccions següent(s)

Mostra el registre parcial de l'element