Inference with the lognormal distribution

Benvinguts al Repositori Digital de la UPF

Journal of Statistical Planning and Inference,
http://hdl.handle.net/10230/915
Per citar o enllaçar aquest document: http://hdl.handle.net/10230/915
dc.contributor.author Longford, Nicholas
dc.contributor.other Universitat Pompeu Fabra. Departament d'Economia i Empresa
dc.date.issued 2008-07-01
dc.identifier.citation Journal of Statistical Planning and Inference,
dc.identifier.uri http://hdl.handle.net/10230/915
dc.language.iso eng
dc.relation.ispartofseries Economics and Business Working Papers Series; 1104
dc.rights L'accés als continguts d'aquest document queda condicionat a l'acceptació de les condicions d'ús establertes per la següent llicència Creative Commons
dc.rights.uri http://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/3.0/es/
dc.title Inference with the lognormal distribution
dc.title.alternative Vol. 139, pages 2329-2340, 2009
dc.type info:eu-repo/semantics/workingPaper
dc.date.modified 2016-09-29T02:50:33Z
dc.subject.keyword Statistics, Econometrics and Quantitative Methods
dc.subject.keyword x2 distribution
dc.subject.keyword efficiency
dc.subject.keyword lognormal distribution
dc.subject.keyword minimax estimator
dc.subject.keyword taylor expansion
dc.rights.accessRights info:eu-repo/semantics/openAccess


Consulteu el text complet
Aquest document està subjecte a una llicència Creative Commons:

Cerca


Cerca avançada

Visualitza

El meu compte

Estadístiques