An adaptation of correspondence analysis for square tables

Benvinguts al Repositori Digital de la UPF

Applied Statistics, 49, (2000), pp. 297-310
http://hdl.handle.net/10230/636
Per citar o enllaçar aquest document: http://hdl.handle.net/10230/636
dc.contributor.author Greenacre, Michael
dc.contributor.other Universitat Pompeu Fabra. Departament d'Economia i Empresa
dc.date.issued 1996-12-01
dc.identifier.citation Applied Statistics, 49, (2000), pp. 297-310
dc.identifier.uri http://hdl.handle.net/10230/636
dc.language.iso eng
dc.relation.ispartofseries Economics and Business Working Papers Series; 189
dc.rights L'accés als continguts d'aquest document queda condicionat a l'acceptació de les condicions d'ús establertes per la següent llicència Creative Commons
dc.rights.uri http://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/3.0/es/
dc.title An adaptation of correspondence analysis for square tables
dc.type info:eu-repo/semantics/workingPaper
dc.date.modified 2016-09-29T02:50:09Z
dc.subject.keyword Statistics, Econometrics and Quantitative Methods
dc.subject.keyword correspondence analysis
dc.subject.keyword square matrices
dc.subject.keyword skew--symmetry
dc.rights.accessRights info:eu-repo/semantics/openAccess


Consulteu el text complet
Aquest document està subjecte a una llicència Creative Commons:

Cerca


Cerca avançada

Visualitza

El meu compte

Estadístiques